Zoroastra Hem PC Hem Konsollara Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 1 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Zoroastra yapımı konsollar ve PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

Kyrus ekibi tarafıdan geliştirilen ve yine Kyrus tarafından oyunculara sunuklacak olan Zoroastra aylar önce duyurulmuştu. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan yapım oyunculara aksiyon ve macera yüklü bir dünya sunacak. Başlangıç aşamasında erken erişim oyunu olarak lansmana çıkacak olan yapım gerçekçi yapısı, detaylı içerikleri ile oyunculara enfes bir hayatta kalma deneyimi sunacak. RPG oyunu olarak karşımıza çıkacak olan oyunda antik Akdeniz dünyasına dalacak, özgürlük için savşaacak, kurtuluş için hayatta kalmaya çalışacağız. Ok ve kılıç gibi silahlar kullanacağımız oyunda kendimize barınak inşa edebilecek, kılıcımızı bileyebilecek, çevrede olan nesnelerden faydalanabileceğiz.

Hikâye tabanlı olarak oynanabilecek olan yapım birinci şahıs kamera açılarına ve tempolu bir yapıya sahip olacak. Oyuncuların yetenek ve istastiklerine göre şekillenecek olan yapımda karakter ilerlemesi de yer alacak. Oyuncular karakterlerini geliştirdikçe oyun içerisinde bazı değişikliklere de sebep olacaklar. Örneğin düşmanların da güçlenmesine neden olacaklar.

Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, or Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 @ 3.60GHz or AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX660, AMD Radeon R9 270
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan

Oyunun sistem gereksinimleri tarafında da gayet makul olacağını söyleyebiliriz.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Zoroastra Hem PC Hem Konsollara Geliyor" bu yazı 1 Aralık 2019 tarihinde saat 22:35 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)