Ziraat Bankası Kart Şifresi Öğrenmek

Blogolik Yazar tarafından 4 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Ziraat Bankası Kart Şifresi Öğrenmek

           Alışverişlerde ve Atm’lerde yapacağımız işlemlerde kullandığımız kartlarda güvenlik önlemi amacıyla oluşturulan şifreler bulunmaktadır. Bu şifrelemenin amacı kart sahibinden habersiz alışverişi önlemek ve çalınmalarda önlem almaktır. Peki bir Ziraat bankası müşterisi şifresini nasıl öğrenebilir.

 Ziraat bankası kart şifresi öğrenmek için birkaç yöntem vardır. Kartınızı yeni alacaksanız şifre için banka görevlisinden yardım alarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız eğer 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralarından müşteri temsilcisine bağlanabilir ya da en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye kimliğiniz ve kartınızla beraber en yakın banka şubesine gelip kart şifresini unuttuğunuzu bildirin. Yetkili banka çalışanı size eski şifrenizi veya yeni şifre oluşturma seçeneklerini sunacaktır. Şubeye gitmeden telefondan şifre değiştirmek için öncelikle müşteri temsilcisine bağlanmak gerekmektedir. Müşteri temsilcisine şifresini unuttuğunuz kredi kartı veya banka kartının şifresini öğrenmek istediğinizi bildirin. Müşteri temsilcisi güvenlik amacıyla anne kızlık soyadı, doğum tarihi gibi sorular yöneltecektir. Doğru yanıtlamanız karşısında unuttuğunuz Ziraat Bankası kartınızın şifresini öğrenebilir ya da şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Bu adımlar takip edilerek şubeden veya şubeye gitmeden oturduğumuz yerde rahatlıkla şifre değiştirmek mümkündür. Unutulan şifreler Ziraat Bankası kart sahipleri için bir zorluk yaratmıyor. Ziraat Bankasının 7/24 telefon bankacılığı sayesinde unutulan şifreleri bulmak bir telefonun ardında. Eğer şifreni unuttuysan hemen 444 00 00 veya 0850 220 00 00 Ziraat Telefon Bankacılığını arayarak hızlı bir şekilde öğren.

4 sene önce yazılmıştır.
"Ziraat Bankası Kart Şifresi Öğrenmek" bu yazı 4 Haziran 2016 tarihinde saat 21:23 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 432 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)