Zenfone Max Pokemon Go

Blogolik Yazar tarafından 15 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Zenfone Max Pokemon Go

Zenfone Max Pokemon Go oynamak artık daha kolay! Bilindiği üzere Pokemon Go dünyaca ünlü bir oyun olup birçok kişi tarafından saatlerce oynanmaktadır. AKP vasıtasıyla da İntel işlemcili telefonlarda da oynanabilen oyun netice de lokasyon bazlı yapısı her daim GPS bağlantılı olması nedeniyle telefonların pilini çabuk tüketmektedir. Ancak Asus, Zenfone Max modeliyle Pokemon Go oyuncularına bir müjde vermektedir. Bu telefon artık oyunu daha da uzun süre ” pil biter mi? ” kaygısına kapılmadan oyunculara oynayabilme imkânı sunmaktadır.

Çünkü telefon 5000 mAh kapasite de aynı zaman da 720p HD özelliği ile bataryanın hızlı tükenmesinin önüne geçmektedir. Pokemon Go oyuncusu olup büyük el yapısına sahip olan kişiler telefonun ekranının 5,5 inçlik özelliği sayesin de oyunu daha rahat oynayabilmenin tadını çıkarmaktadırlar. Telefon Cortex A53 mimarili 1,2 Ghz hızında olup 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde Pokemon Go oyuncularına hız kazandırıyor. Telefonun Multi Touch özelliği oyun oynarken birden fazla işlemi bir arada yapabilme olanağı sunmaktadır.

Ayrıca Pokemon Go oyununu uzun süre oynayanlar telefonu tutmaktan dolayı ellerinin terlemesinden rahatsız olmaktadır ama oyundan da vazgeçememektedir. Bu gibi şikâyetlerden dolayı telefonun arka planı mat bir plastik malzemeyle kaplanmasıyla el terlemesini önleyerek ve oval bir şeklinin olması da avuç içine uygun tasarlandığını kullanıcılara göstererek oyundan daha keyif almanın sırlarını aktarmaktadır. Sonuçta Pokemon Go oyunun da daha uzun süre geçirmek isteyenler ve arta kalan zaman da telefonunu diğer işleri için kullanmak isteyen kişilere Asus Zenfone Max tam bir ideal telefon olma niteliğindedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Zenfone Max Pokemon Go" bu yazı 15 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:37 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)