Zenfone 5Z Yeni Bir Performans Güncellemesi Daha Aldı

Blogolik Yazar tarafından 1 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

ASUS, Zenfone 5Z için geçtiğimiz günlerde sunmuş olduğu güncellemeden sonra yeni bazı sorunlar daha keşfetti ve bu sebeple ikinci bir güncelleme daha hazırlayıp yayınladı.

Asus tepe modeli için bu defa 80.11.37.95 yapı numarasına sahip bir güncellemeyi OTA (şebeke) üzerinden dağıtmaya başladı. Yeni güncelleme kamera tarafında bir kez daha yenilikler ve iyileştirmeler içeriyor. Güncelleme sonrası kullanıcılar RAW (Fotoğrafı hiçbir görsel işleme tabi tutmadan ham haliyle hafızaya alma, görüntü kalitesini kaybetmeden düzenleyebilme) formatında çekimler gerçekleştirebilecek.

Aynı güncelleme kişisel bilgilerin korunmasının yanında hata düzeltmeleri ve genel sistem geliştirmeleri içeriyor. Güncelleme kademeli şekilde dağıtılmakta olup manuel olarak kontrol sağlamanızı öneririz.

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Zenfone 5Z Yeni Bir Performans Güncellemesi Daha Aldı" bu yazı 1 Ağustos 2018 tarihinde saat 12:55 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)