Zenfone 5Z Modeli İçin Android Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 22 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

ASUS Zenfone 5Z telefonuna yeni bir yazılım güncellemesi geldi. İşte detaylar…

Zenfone 5Z kullanıcıları cihaz ayarlarında bulunan ‘gezinti çubuğu’ üzerinden ekran jestlerini aktif edebilecek. Bununla birlikte sanal butonlar gizlenip, ekranda daha fazla kullanım alanı açılacak.

Zenfone 5Z’deki ekran hareketlerinin iPhone X ve Android Pie’dan farklı olarak OnePlus 6’ya sunulanla benzerlik gösterdiği aktarılıyor. Kullanıcıların artık herhangi bir noktadan ana ekrana gitmek için merkez alttan yukarı doğru hızlıca kaydırmaları yeterli. Bunun yanında son uygulamalar ekranına gitmek için sağdan veya soldan hızlıca kaydırabilirler. Dikkat çeken detay ise; kullanıcılar bu hareketleri kendilerine göre fonksiyonları artacak.

80.30.96.71 yapı numaralı güncelleme ekran hareketlerinin yanında mobil bağlantıda iyileştirmeler ve güvenlik düzeltmeleri içeriyor. Güncellemeyi Ayarlar ekranından manuel olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Zenfone 5Z Modeli İçin Android Güncellemesi Çıktı" bu yazı 22 Ağustos 2018 tarihinde saat 13:13 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)