Zayıflamak İçin Mate Çayı İçin

Blogolik Yazar tarafından 23 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Zayıflamak İçin Mate Çayı İçin

Tropik veya yarı tropik iklimlerde yetişir. Avrupa’da “yeşil altın” ismi ile anılır. Yağ yakmaya yardımcı olan bu çay, Paraguay yağmur ormanlarında doğal şekilde yetiştirilmektedir.

Yağ Yakımına Ve Zayıflamaya Yardımcı

Zayıflamak için mate çayı yağ yakımınıza yardımcı rol alır. Yağ yakımının hızını etkili şekilde artırmaktadır. Metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. Araştırmalara göre 45 gün süresince mate çayı ve ekstresini kullanan insanlarda 5 kilogramlık kilo kaybı olurken, mate çayı kullanmayan insanlarda ise kilo kaybı yaşanmadığı görülmüştür.

Hazırlanışı

Bir porselen demliğin içerisine, isteğe göre 1 ya da 2 çorba kaşığı yeşil çayla mate yaprağı karışımı idealdir. Ortalama 5 dakika demlemek yeterlidir. Günde 3 fincan kadar içilmesi uygundur.

3 sene önce yazılmıştır.
"Zayıflamak İçin Mate Çayı İçin" bu yazı 23 Kasım 2017 tarihinde saat 17:59 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)