Zayıflama Sporları

Blogolik Yazar tarafından 15 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

Zayıflama Sporları

            Evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz zayıflama sporları, bayanlarda basen sorunları ve erkeklerde ise göbek sorunları ile başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bunun için kendinize spor programı hazırlamalısınız. Bölgesel zayıflama mı yoksa kilo verme mi bunu belirlemelisiniz. Bu program dâhilinde düzenli bir şekilde uygulayacağınız egzersizler zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Bunun için günlük yarım saatinizi ayırmanız yeterlidir. Öncelikle göbek eritme programı ile göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Sırt üstü uzanın ve ayaklarınızı kaldırıp sağa sola dönüş yapın. Bu hareket özellikle bayanların genel sorunu olan selülit ve boyun kireçlenmelerine de faydalıdır.

Bu hareketi 20 defa tekrarlıyoruz. Kalça eritmek için bacaklarınızı havaya kaldırın ve sağ sol yaparak aşağı yukarı kaldırıp indirin. Bu hareketi de 10 defa tekrarlayın. Bel inceltme için, yüz üstü uzanın ve başınızı kaldırıp indirin. Bu hareketi de 5 sefer yapıyorsunuz. Bir diğer göbek yağları eritme hareketi de, oturur pozisyon alıp bacaklarınız açık şekilde yarım bükülmüş duruma getirin ve vücudu ileri geri olarak indirip kaldırıyoruz. Bu hareketi de 10 defa tekrarlayın. Ardından bacaklar bükük durumda oturup yere doğru uzanın. Yaklaşık 40 sn. bekleyin ve 2 kez tekrarlayın. Bacak zayıflatmak için, koşar pozisyon alınıp yere doğru uzanın, yüzünüz yere bakacak şekilde ve bir ayak ileride diğer ayak geride olacak şekilde. Tek bacağı yukarı da kaldırabilirsiniz. Bu hareketi de 9 – 10 defa tekrarlayın. Bir diğer zayıflatma hareketi de, ayakta dik durup bir dizinizi yere koyuyoruz. Bu şekilde bacak değiştirerek uygulayınız. Bu hareketi de 15 – 20 defa tekrarlayarak kalori yakmanıza imkân verebilirsiniz. Bir diğer zayıflamak için kalori yaktıran hareket ise, koşarmış gibi pozisyon alıp bacakları içeri çekip bırakıyoruz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Zayıflama Sporları" bu yazı 15 Temmuz 2017 tarihinde saat 01:47 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 82 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)