Zayıflama Kemeri

Blogolik Yazar tarafından 24 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Zayıflama Kemeri

Bilindiği gibi kilo alma sorunun en temel neden hareketsizliktir. Özellikle günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte her işimizin bilgisayar üzerinden yapılıyor olması hareketsizliğe neden olmuştur. Hareketsizlik ile birlikte kişiler yeterli kalori kaybına neden olamadıkları içinde kilo almaya başlamaktadırlar.

Kilo alma günlük alınan kalori miktarının günlük verilen kalori miktarından fazla olması nedeni ile ortaya çıkan bir durumdur. Bu nedenle zayıflamak için bu oran tersine çevrilmelidir. Yani günlük alınan kalorinin günlük verilen kaloriden daha az olması gerekmektedir. Vücudun gereğinden fazla aldığı kaloriyi yakamaması nedeni ile depolayarak kilo almaya neden olduğu bilinmektedir. Bu nedenle kilo sorunu yaşayan ve bu kilolarından kurtulmak isteyen kişi sayısı da artmaktadır. Kilo vermenin en kesin çözüm yolu mevcut kilolu olan bölgelerin hareket halinde olmasıdır. Bu durum kalori yakımını hızlandıracağı için kilo verme sürecini de hızlandıracaktır.

Kilo sorunu olan ve bu kilolarından kurtulmak isteyen kişiler mevcut kilolarını vermek için egzersiz anlamında spor salonlarına gitmekteler. Ya da akşam yürüyüşleri ile de gerekli kalori yakımı sağlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda kişiler spor salonlarına gidememektedir. Yoğun iş tempoları ya da geçirilen bir ameliyat gibi etkenler nedeni ile spor salonuna gidememektedir. İşte böyle durumlarda kişilerin kilo vermelerine yardımcı olacak olan zayıflama kemeri devreye girmektedir. Bu kemer kilolu olan yere takılarak hareket senyörleri ile zayıflamaya etki etmektedir.  Zayıflama kemerleri arasında Vibro Shape, ab tronic x2, gymform sual shaper, kawai vibro shape, acura aç sayılabilir. Bütün bu zayıflama kemerlerinin bölgesel alanda zayıflama alanında oldukça faydalı olduğu görülmüştür.

3 sene önce yazılmıştır.
"Zayıflama Kemeri" bu yazı 24 Haziran 2017 tarihinde saat 12:40 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)