Zayıflama Eşofmanı

Blogolik Yazar tarafından 22 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır.

Zayıflama Eşofmanı

Kilo sorunu olan ve kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin uyguladıkları yöntemlerden birisi de zayıflama eşofmanlarıdır. Zayıflama eşofmanları giyildiğinde vücut ısısını arttırarak yüksek düzeyde terlemeye neden olmaktadır. Terleme eğer ki sportif egzersizler yapıldığında zayıflama belirtisidir. Ancak hiç hareket etmeden terlemek sadece vücuttaki su atılımından başka bir şey değildir. Zayıflama eşofmanı giyerek yüksek oranda terlemek zayıflamada etkili değildir. Zayıflama eşofmanını giyip belli bir süre kullandıktan sonra tartıya çıkıldığında kaybedilen bir kilonun yağ değil vücuttaki su kaybı olduğu bilinmelidir.

Zayıflama eşofmanları genellikle güreşçiler ve boksörler tarafından müsabaka öncesi kilo fazlaları olmaması için giyilirler. Bu ürün su kaybı ile vücutta sadece bir ya da iki kilo kaybı yaşatmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken konu kaybedilen yağ değil vücut için gerekli olan sudur. Fazla su kaybı da insan sağlığı açısından iyi değildir.

Zayıflama eşofmanları kişilerin kilo kaybetmesine neden olmaz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek kalıcı oranda kilo vermek ile bağlantılıdır. Zayıflama eşofmanları ise kalıcı kilo verdirmemektedir. Bu ürün sadece yüksek orandaki terleme ile su kaybı yaşatmaktadır.  Tüm uyarılara rağmen yine de zayıflama eşofmanı almak isteyenler belirtilen uyarıları dikkate almalıdırlar. Özellikle bu eşofmanı kullananlar aşırı derecede terleyeceklerinden attıkları suyun yerine yenisin takviye yapmaları gerekmektedir. Aşırı susuz kalmak hücrelere zarar vereceğinden bir çok hastalığında belirtisi olacaktır. Bu nedenle bu eşofmanı kullanan kişilerin kendilerine sık sık su takviyesi yapmaları kesinlikle önemlidir. Zayıflama eşofmanı kalıcı bir kilo yöntemi olmadığı için önerilen bir yöntem değildir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Zayıflama Eşofmanı" bu yazı 22 Haziran 2017 tarihinde saat 19:12 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 85 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)