YOUTUBER FİLMİ GELİYOR:HAYAL Mİ  GERÇEK Mİ?

Blogolik Yazar tarafından 28 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

YOUTUBER FİLMİ GELİYOR:HAYAL Mİ  GERÇEK Mİ?

Türkiyenin en başarılı youtuberladından biri olan Enes Batur Sungurtekin bir film çıkarıyor.Filmin oyuncuları genellikle youtuber kitlesinden oluşmaktadır.
Bu yüzden büyük bir ilgi duyan Hayalmi Gerçekmi ? filmi  19/01/2018 tarihinde sinemalarda yayına girecek .Filmin konusu tamamen Enes Batur un hayat hikayesi ve başından geçen olaylardır.

FİLMİN KONUSU: Annesi ve babasından ilgi görmeyen
Enes Batur 6 yaşındayken aldığı bilgisiyar ile hayatı değişir.
Büyüdükçe internete ilgisi artar ve bütün hayatını inernete adayıp fenomen olur.Fakat ailesi Enesin üneversite sınavına hazırlanmasını istemektedirler.Peki enesin kararı ne olacak?

ENES BATUR KİMDİR?
Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve Antalya da yaşamaktadır.Youtube kanalında eğlenceli videolar paylaşarak insanları güldürüyor.Enes Baturun şuanda 5,5 milyona yakın takipçisi vardır.

FİLMDE OYNAYAN YOUTUBERLAR:

1)REYMEN(Yusuf Aktaş)

2)KAYA GİRAY

3)DURU ÖNVER

4)SARP ATİLLA

5)BAŞAK KARAHAN

6)ŞEYDA ERDOĞAN

7)BURAK GÜNGÖR

1 sene önce yazılmıştır.
"YOUTUBER FİLMİ GELİYOR:HAYAL Mİ  GERÇEK Mİ?" bu yazı 28 Ocak 2018 tarihinde saat 02:08 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)