YouTube Video İndirme Yöntemleri

Blogolik Yazar tarafından 6 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

YouTube Video İndirme Yöntemleri

Günümüzde en sık kullanılan video izleme sitesi olan YouTube milyonlarca kullanıcıya keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Çoğu kullanıcı izledikleri videoları bilgisayarına indirmek isteyebilirler. YouTube üzerinden video indirmek için birçok alternatif mevcuttur. Bu video indirme kaynakları doğrudan internet üzerinden yapılabildiği gibi bilgisayarınıza çeşitli programlar yükleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimiçi indirme yapmak istiyorsanız indirmek istediğiniz videonun linkinde YouTube ifadesinden önce “ss” yazarak doğrudan videoyu indirmek için yönlendirilirsiniz. Gözünüzde canlanması adına www.ssyoutube.com örneğini verebiliriz.

Program kurarak indirmek isteyenler içinde üç farklı önerimiz mevcuttur. Bunlardan biri Free YouTube Download programıdır. Kolay kullanımı ve sade ara yüzü ile istediğiniz videonun linkini kopyalayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir program ise UmmyVideoDownloader isimli programdır. Bu programın da kullanımı oldukça basit olmakla birlikte indirmek istediğiniz videonun linkini kopyaladığınız an programda video karşınıza çıkar ve dilediğiniz formatta indirme yapabilirsiniz. Son olarak en pratik video indirme programı olan Internet Download Manager programını kullanabilirsiniz. Bu program sayesinde izlediğiniz videonun sağ üst köşesinde indirme butonu yer almaktadır.

4 sene önce yazılmıştır.
"YouTube Video İndirme Yöntemleri" bu yazı 6 Ekim 2016 tarihinde saat 02:06 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 96 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)