Youtube Telifsiz Videolar ve Yasal Süreç

Blogolik Yazar tarafından 11 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Youtube Telifsiz Videolar ve Yasal Süreç

Telif hakkı olmayan videoların hukuki olarak herhangi bir sıkıntısı görülmemektedir. Bu videolar yasal kurallara uygun hareket etmektedir. Telif hakkı bulunan videoların yayınlanması yasak olduğundan dolayı yasal olarak suç işlenmesi tehlikesi ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Ortak kullanım olarak belirtilen videoların herhangi bir yasal sıkıntısı bulunmamaktadır. Kullanıcılar, bu video ve şarkılar ile kolayca istedikleri işlemleri yapabilir ve hatta isterlerse kendi YouTube kanalları aracılığı ile de bu eklentiler paylaşılmaktadır.

Telifsiz Video ve Şarkı Yükleme

Yasal bir şekilde yüklenen videoların ve şarkıların üzerine telif hakkı koymak kullanıcıya ait bir durum olarak göze çarpmaktadır. Bu video veya şarkılar yüklenirken telif hakkı istemi benimsenirse bu durum seçilebilir ve video sorunsuz bir şekilde aktarılabilir durumu ortaya çıkmaktadır. Siteye video, şarkı yükleyen kullanıcılar telif hakkı olmasını istemezlerse bu videolar birden fazla kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Youtube Telifsiz Videolar ve Yasal Süreç" bu yazı 11 Mart 2017 tarihinde saat 23:46 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 87 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)