YouTube resim içinde resim özelliği hakkında yeni gelişme

Blogolik Yazar tarafından 6 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

YouTube uygulaması resim içinde resim özelliğini artık tüm kullanıcılar için kullanılabilir hale getirecek.

YouTube resim içinde resmi modu geçen yılın ortasına kadar sadece ücretli abonelik sahiplerinin yararlanabildiği bir özellikti. Fakat Google bir sürpriz gerçekleştirerek büyük kolaylık sağlayan özelliği tüm kullanıcılara açıyor.

Resim içinde resmi modu Android 8.0 Oreo sonrası sisteme dahil edilen bir özellik ve halihazırda bazı popüler uygulamalara tarafından kullanılıyor. Bu mod sayesinde kullanıcılar artık akıllı telefonlarında diledikleri uygulamada gezinirken YouTube’daki videoları izlemeye devam edebilecek. Video penceresini ekran üzerinde istediklere yere kaydırabilecek.

Resim içinde resmi modu şu an sadece Amerika ve İtalya’daki kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Özelliğin çok yakında ülkemizde de tam anlamıyla aktif hale gelmesi bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"YouTube resim içinde resim özelliği hakkında yeni gelişme" bu yazı 6 Nisan 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)