Youtube Go Nedir Ne İşe Yarar?

Blogolik Yazar tarafından 11 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

Yabancı ülkelerde çoktan sunulan YouTube’un Go isimli versiyonu, çevrimdışı video kaydetme özelliği sunuyor. Ülkemizde hâla beta sürecinde olan uygulama yakında tam sürümü ile kullanıma sunulacak.

Peki bu uygulama tam olarak ne i şe yarar? YouTube Go uygulaması ile Wi-Fi veya mobil veri ile internete bağlıyken istediğiniz videoyu düşük, orta veya yüksek kalitede indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları ise internetiniz mevcut değilken YouTube Go uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz. Ancak belirtelim ki uygulama, size videoları .mp4 şeklinde indirmenize olanak sağlamıyor. Yani videoları sadece uygulama üzerinden “kaydedilenler” kısmından izleyebiliyorsunuz.

Daha önce bir çok ülke de yayınlanan uygulama sonunda ülkemiz için de yayınlandı. Uygulamayı şuan Play Store üzerinden indirebilir ve beta sürecindeyken kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Youtube Go Nedir Ne İşe Yarar?" bu yazı 11 Mart 2018 tarihinde saat 23:25 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 27 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)