YGS 2015 Soru ve Cevapları

denizli tarafından 15 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen, üniversiteye giriş sınavlarının ilk aşaması olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı 2015 (YGS), bu sabah yapılan oturumla tamamlandı. Türkçe, Sosyal Bilimler, Matematik ve Fen Bilimleri bölümlerinin her birinde 40 adet soruyu yanıtlayan öğrencilerin yanıtlarını kontrol edebilmeleri için sınav soruları ve cevapları ÖSYM tarafından yayınlandı.

Üniversiteye girebilmek için ter döken 2.046.716 öğrenci, girmiş olduğu sınavda her bölümde 40’ar adet çoktan seçmeli soruyu yanıtladılar. ÖSYM tarafından YGS’de sorulan sorular arasından rastgele seçilen yüzde 20’lik kısmı PDF olarak indirerek, verdiğiniz yanıtları kontrol edebilirsiniz.

NOT: ÖSYM Yönetim Kurulu’nun aldığı karar doğrultusunda sınav sorularının sadece yüzde 20’si açıklanmıştır. Sizin için hazırladığımız paketi indirerek, yayınlanan sorulardan cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

İndir

5 sene önce yazılmıştır.
"YGS 2015 Soru ve Cevapları" bu yazı 15 Mart 2015 tarihinde saat 23:51 sularında "Eğitim / Öğretim,Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 208 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)