Yes Your Grace Hakkında Önemli Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 2 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yes Your Grace oyununun ne zaman çıkacağı merak konusuydu ve üretim sürecine dair yeni bazı gelişmeler yaşandı.

Strateji, macera, RYO ve simülasyon oyunu olarak tanımlanan Yes, Your Grace piksel grafikler eşliğinde hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyunculara sunulacak. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacağı ifade edilen yapımda bir krallık yönetim deneyimi bizleri bekliyor olacak. Oyuncular bir kral olarak ülkeyi yönetecek, vatandaşlarının sorunlarını dinleyip çözmeye çalışacak, ülkeyi geliştirmek için çaba sarf edecekler.

Oyun içerisinde yer yer diyalog sahneleri ile bilgilendirileceğiz. Farklı mekanların ve içeriklerin yer aldığı yapımda oyuncular dinamik hava döngüleri ile de karşılaşacaklar. Ülke yönetiminde önemli kararlar alacak aldığımız kararlar ile vatandaşlarımızın da yüzünü güldürmeye çalışacağız.

Yapımda orta çağ temalı bir oynanış yer alacak. Masal niteliğinde oynanabilecek olan oyunda herhangi bir internet bağlantısına gerek duymayacağız. Oyuncular internetsiz olarak hikâye eşliğinde orta çağ’da krallık yönetecekler.

Bunlara ek olarak oyun içerisinde yer alan diğer krallıklarla savaşacak, iyi ilişkiler kuracak, bazen düşman bazen de müttefik edineceğiz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
İşlemci: Intel Core i5
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 550 / eşdeğeri veya daha üstü
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 3 GB sanal alan

Sistem gereksinimleri bakımından oldukça elverişli bir oyun olduğunu söylemek mümkün.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Yes Your Grace Hakkında Önemli Gelişme" bu yazı 2 Ekim 2019 tarihinde saat 23:31 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)