Yeni Sürüm iPhone SE Türkiye Pazarında Satışa Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 30 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yeni versiyon iPhone SE modeli ülkemiz pazarında satışa çıkarıldı. İşte konuya ilişkin tüm ayrıntılar…

Diğer iPhone serilerine göre uygun fiyatıyla piyasaya sürülen ve büyük ekranlı telefonlarla dolup taşan pazara nefes aldıran iPhone SE, nihayet Türkiye pazarına da giriş yaptı. Özellikle son yıllarda trend olan çentikli tasarımlardan esinlenen Apple‘ın geçmişteki cihazları da fazlasıyla andırması sebebiyle küçük ve kompakt bir telefon kullanmak isteyen insanların fazlasıyla ilgisini çeken cihaz, donanımıyla da kullanıcıları üzmüyor. Yurt dışında da 399 dolardan başlayan fiyat seçenekleriyle karşımıza çıkan yeni iPhone SE, pazarın uygun fiyatlı Apple’ı olarak anılıyor.

Her ne kadar diğer pazarlarda uygun fiyatlı olarak karşımıza çıksa da ülkemizde tahmin edebileceğiniz üzere biraz tuzlu olan cihaz, 5.299TL‘den (775 dolar) başlayan fiyatlar ile satılıyor. Apple’ın resmi üç farklı renk seçeneğine ek olarak üç farklı depolama seçeneği ile karşımıza çıkan model, her ne olursa olsun diğer iPhone’lardan daha uygun gözüküyor. Bu da tercih edilebilecek bir seçenek haline getiriyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Yeni Sürüm iPhone SE Türkiye Pazarında Satışa Sunuldu" bu yazı 30 Mayıs 2020 tarihinde saat 21:05 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)