Yeni Oppo Telefonları Hakkında Heyecan Verici Detay

Blogolik Yazar tarafından 15 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oppo şimdi yeni teknolojik cihazlarıyla gündemde. Şirket pek çok yeni akıllı telefonla geliyor.

OPPO Türkiye pazarında dolu dizgin giderken OPPO Sıla reklamlarının yenisi de Pazartesi günü gösterilmeye başlanacak. Geçtiğimiz gün yapılan OPPO toplantısında Türkiye CEO’su Weijian Zhou ile de bir röportaj gerçekleştirdik. Bu röportajı yarın sizlere sunmak istiyoruz. 2020 yılında birbirinden farklı ürünler ile pazara girmek isteyen OPPO, yeni telefonları OPPO A91 ve OPPO A8 2020 ile karşımıza çıktı.

Peki telefonlar bize ne sunuyor? Açıkçası bu konuda bir bilgi bulunmuyor ama sızan ilk detaylara göre OPPO A91‘de 48 megapiksel ana kamera, 8GB RAM, 128GB hafıza ve VOOC 3.0 hızlı şarj teknolojisi bulunacak. OPPO A8 ise, 6,5 inç ekran, 128 GB dahili depolama alanı ve 4,250 mAH pil ile gelecek. Bu iki yeni cihaz ile ilgili ortaya çıkan tüm bilgiler bu. OPPO kısa süre içinde bu iki telefonun da lansmanını yaparak bu ürünleri satışa sunacaktır. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Yeni Oppo Telefonları Hakkında Heyecan Verici Detay" bu yazı 15 Aralık 2019 tarihinde saat 20:19 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)