Yeni Nesil Bilgisayar Oyunları

Blogolik Yazar tarafından 13 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Nesil Bilgisayar Oyunları

iPhone ve iPad’in çıkışı ve kullanımının yaygınlaşması iletişimin yaygınlaşmasını ve kolaylaştırmasının yanında oyun dünyasına da daha değişik bir kazanım sağlamıştır. Bu kullanıcılar için avantajlı bir durum olsa da büyük oyun şirketleri tarafından zarar uyandırabilecek bir durum olmuştur Fakat bu iPhone ve iPad piyasasının yaygınlaşması artık oyun şirketlerinin de gözünü diktiği bir mecra olmuştur. Birçok oyun şirketi artık yavaş yavaş bu piyasada kullanılacak oyun veri tabanlarını üretip oyunu satışa sunmaktadır. Bununla birlikte eski tarz kullanıcıların aklına şu soru gelmektedir PC Oyunları iPhone ve iPad’de Nasıl Oynanır? Bu sorunun cevabını yine iPhone ve iPad vermektedir. Eski tarz PC oyunlarını hem bu cihazlara uyarlamakla kalmayıp, bu cihazları aynı bir bilgisayar gibi tasarlamaktadırlar. Örneğin sanal gerçeklik gözlükleri ve ona uyumlu PC oyunları şimdilerde bir kaç yazılım sayesinde iPhone veya iPad’de kullanılır hale gelmektedir.

Yeni tür teknolojik buluşlar ve PC oyun dünyası artık evimizdeki bilgisayarın yerinde değil de, cebimizde, çantamızda ve ya istediğimiz yerde oynanabilir hale geldi. iPhone ve iPad teknolojisi bunun en büyük örneğidir. Çünkü önde gelen yazılımcılar ve mühendisler, oyun dünyası meraklıları için sürekli üretim yaparak hem bu oyun dünyasını canlandırıp hem de bu yeni teknolojik piyasanın kullanımını arttırmak için çalışmaktadırlar. Ve anlaşılacağı gibi artık her türlü yazılım ve ya program sayesinde hem eski tip hem de yeni tip PC Oyunlarını iPhone veya iPad’de oynamam mümkün.

4 sene önce yazılmıştır.
"Yeni Nesil Bilgisayar Oyunları" bu yazı 13 Ekim 2016 tarihinde saat 00:20 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 128 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)