Yeni Mac Pro’nun Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 8 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Apple Mac Pro’nun çıkış yapacağı tarih belirlendi. İşte habere dair ayrıntılar…

Apple’ın 5 Haziran tarihinde gerçekleştirdiği WWDC 2019 etkinliğinde duyurduğu Mac Pro ve Pro Display XDR henüz satışa sunulmadı. Oldukça profesyonel ve yüksek fiyatlı olan bu ürünler, buna rağmen birçok kullanıcıyı da heyecanlandırıyor. Şimdi de Marques Brownlee’nin attığı bir Tweet, Apple’ın bu ürünler için belirlediği resmi satış tarihini gösteriyor. İşte Mac Pro satış tarihi ve Pro Display XDR satış tarihi!Apple’ın 2020 iPhone planı sızdırıldı!Apple’ın 2020 iPhone planı sızdırıldı!
Apple’ın iPhone SE 2 ile karşımıza çıkması beklenirken, gelecek yıl Eylül ayında sunacağı yeni iPhone’lar hakkında detaylar da gelmeye başladı. Ap

Apple’ın göndermiş olduğu postada yeni ürünlerin 10 Aralık tarihinde satışa sunulacağı belirtiliyor. Tabii bunun yalnızca bazı ülkeler için geçerli olduğunu belirtmemizde fayda var. Türkiye’ye gelmesi yaklaşık bir ay daha sürebilir.

Intel Xeon işlemci, Radeon Pro 580X grafik kartı, 32 GB RAM ve 256 GB SSD ile gelen giriş seviyesi Mac Pro, 5.999 dolarlık fiyat etiketine sahip. 32 inçlik Pro Display XDR ise 4.999 dolarlık fiyat etiketine sahip. Monitörün ayağı ise 999 dolardan satışa sunulacak. Bakalım ürün bu fiyat etiketleriyle nasıl bir satış performansı gösterecek?

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Yeni Mac Pro’nun Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu" bu yazı 8 Aralık 2019 tarihinde saat 22:41 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)