Yeni iPhone Telefonların Ucuz Olacağını Sananlara Kötü Haber

Blogolik Yazar tarafından 10 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanlarda iPhone satışları iyi gitmiyor ancak buna rağmen sızıntılar, yeni iPhone telefonlarının da yüksek fiyatlardan satılacağını gösteriyor.

Droid Shout sitesi tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre Apple bu yıl piyasaya üç yeni iPhone çıkaracak. Bu telefonlar mevcut iPhone XS Max, iPhone XS ve XR’nin devam modelleri olacak. Bu üçlü Amerika’da geçen yılki iPhone’larla aynı fiyatlardan satışa sunulacak. Başka bir ifadeyle iPhone XR’nin devam modeli 749 $, iPhone XS’nin devam modeli 999 $ ve iPhone XS Max devam modeli ise 1.099 $ fiyat etiketine sahip olacak.

2018 yılında iPhone’ların fiyatlarının yüksek olduğu yönünde çok fazla eleştiri yapıldı ve bazı pazarlarda satışlarda ciddi kayıplar yaşandı. Ancak Amerika’da satışları bundan pek etkilenmedi. Zaten fiyatlarda herhangi bir düşüş olmayacağı yönündeki beklenti bu yüzden. Şu an Amerika’da 190 milyon civarında kişinin iPhone kullandığının da altını çizmek gerekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Yeni iPhone Telefonların Ucuz Olacağını Sananlara Kötü Haber" bu yazı 10 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)