Yeni Final Fantasy Oyunu Türk Oyuncular İçin Artık Türkçe!

Blogolik Yazar tarafından 21 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Final Fantasy: Uyanış, mobil platform oyuncuları için Türkçe dil seçeneği ile geldi. Final Fantasy: Uyanış oyununu artık Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Oasis Games bugün yaptığı bir açıklamayla Square Enix iş birliği ile daha önce farklı ülkelerde yayınladığı mobil oyun Final Fantasy: Uyanış’ın tamamen Türkçe içeriğiyle ülkemizde yayınlandığını duyurdu.

Aksiyon, RPG türündeki oyunda gücünü rüzgar kılıcı, ateş silahı ya da buz büyüsünden alan karakterinizi yaratıp Orience dünyasını kaosun pençelerinden kurtarmaya çalışacaksınız.

Konsol stili oynanışı, kaliteli grafikler ve yüksek standart sinematikler ile gelen Final Fantasy: Uyanış, geçtiğimiz yıl Endonezya, Singapur ve Malezya’da Google Play tarafından oyun kategorisinde “2017’nin en iyisi” olarak seçilmişti.

Oyuna hala çok yoğun bir ilgi var ve bu ilgi kolay kolay sona ermeyecek gibi gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Yeni Final Fantasy Oyunu Türk Oyuncular İçin Artık Türkçe!" bu yazı 21 Haziran 2018 tarihinde saat 16:40 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)