Yeni Dövme Modelleri

Blogolik Yazar tarafından 18 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Dövme Modelleri

Zamanında büyük aşkla yaptırdığınız dövmeleriniz den gün gelir pişmanlık duyarsınız. Dövmeler çeşitli amaçlar için yapılsa da sahibinin başına zamanla bela olabilir. Sevgilinize sevginizin büyüklüğünü göstermek için yaptırdığınız dövme ayrılık olunca görülmek istenmeyen bir nesne halini alır. Ergenliğin en asi dönemlerinde yatırdığınız dövmeden kurtulmak isteyebilirsiniz. Eskiden dövmelerden kurtulmak pek mümkün gibi gözükmese de günümüzde gelişen teknoloji sayesinde dövmelerden rahatça kurtulabilmek mümkün. Sizlerde dövme yapmaya karar verdiyseniz ve model arayışınız sürüyorsa sizin için önereceğimiz modellere göz atabilirsiniz.
dovme-modelleri-yeni
Sevdikleriniz ile anlamlı anılarınızı tarih veya sevdiklerinizin isimlerini kalıcı hale getirmek için dövmeleri tercih edebilirsiniz. Ama ileride sıkılma olasılığınız varsa kalıcı dövme yerine geçici dövmeleri tercih edebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Yeni Dövme Modelleri" bu yazı 18 Ekim 2016 tarihinde saat 01:07 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 297 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)