Yavaş Windows Nasıl Hızlandırılır?

Blogolik Yazar tarafından 27 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Yavaş Windows Nasıl Hızlandırılır?

Günümüzdeki birçok kullanıcı bilgisayarının yavaş olmasından şikayetçidir. Özellikle de dizüstü bilgisayarı kullanıcıları. Dizüstü bilgisayarı kullanıcılarının bilgisayarlarının yavaş olmasından şikayet etmelerinin en büyük sebebi disk hızlarının düşük olmasıdır. Bu nedenle bu yazımızda belirteceğimiz programlar disk hızınızı 2 katına çıkarmaz, sadece diskinizi gereksiz kullanan programları ve sistemdeki hataları optimize eder.

Size önerebileceğimiz 3 program bulunmaktadır. İşte o programlar:

Advanced SystemCare : http://www.gezginler.net/indir/advanced-systemcare-free.html

WiseCare 365 : http://www.gezginler.net/indir/wise-care-365.html

Ccleaner : http://www.gezginler.net/indir/ccleaner.html

Bu üç yazılımdan birini bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınızın hızını optimize edebilir ve daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bu programları sadece bilgisayarınızı taratacağınız zaman çalıştır ve daha sonrasında kapatın ve sistem tepsisindeki ikonuna sağ tıklayarak çıkış yapın ki arka planda gereksiz yere güç tüketmesin. Bu şekilde bilgisayarınızdan en iyi performansı alabilirsiniz.

1 sene önce yazılmıştır.
"Yavaş Windows Nasıl Hızlandırılır?" bu yazı 27 Ocak 2018 tarihinde saat 00:37 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 37 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)