Yapı Kredi Bankası’nın Telefonu Kaç?

Blogolik Yazar tarafından 18 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Yapı Kredi Bankası’nın Telefonu Kaç?

Yapı Kredi Bankasının Genel Özellikleri ve Kuruluşu: Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında Türkiye’de Kazım Taşken tarafından kurulan bir bankadır. Türkiye’nin ilk özel bankası olma özelliğini taşıyan bu banka; ilk olarak kişilerin daha rahat konut alabilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bankanın 19.000’in üzerinde çalışanı olup, %18,20’lik bölümü halka arz edilmiş durumdadır.

Banka; hem ülkenin dört bir yanında bulunan ATM’lerinden hem internet bankacılığı aracılığıyla hem de her çeşit mobil cihaz üzerinden ulaşılabilen mobil bankacılık üzerinden müşterilerine güvenli ve sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır.

Yapı Kredi’nin Çağrı Merkezi Hizmeti

Yapı Kredi Bankası tüm müşterilerine 7/24 hizmet vermekte olan bir telefon bankacılığı sistemine sahiptir. Peki, Yapı Kredi Bankası’nın Telefonu Kaç? 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 nolu müşteri hizmetleri numaraları aranarak, her konuda bilgi alınabilmekte ve pek çok farklı işlem yapılabilmektedir. Aynı zamanda henüz banka müşterisi olmayanlar, kendilerine özel kampanyalar ve özel hizmetler hakkında ayrıntılı şekilde bilgi alabilmektedir. Bu hizmet tamamen ücretsiz olup, kişinin sesini ve kelimelerini tanımlayabilecek şekilde geliştirilmiş bir yapıya sahiptir. Bilgi alınmak istenen hizmet hakkında net şekilde sözlü komutlar verilmesi yeterlidir.

Bu numara yurdun her yerinden, her hangi bir alan kodu gerektirmeksizin kullanılabilir. Banka şubelerinin yerel numaralarını bu müşteri hizmetlerini arayarak ya da bankanın internet sitesi üzerinden öğrenmek mümkündür.

2 sene önce yazılmıştır.
"Yapı Kredi Bankası’nın Telefonu Kaç?" bu yazı 18 Nisan 2017 tarihinde saat 22:45 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 67 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)