Yaktın Beni Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 21 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Yaktın Beni Film Fragmanı İzle
Türkiyede 16 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Yaktın Beni filmi bir çok kişi tarafından izlenmeye devam ediliyor.
Baş rollerini Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal, Meltem Cumbul, Hasibe Eren ve Sezai Aydın’ın paylaştığı ve yönetmenliğini Can Yücel’in yaptığı Yaktın Beni adlı filmde bir itfaiye erinin başından geçen olaylar anlatılıyor.

Yaktın Beni Fragmanı

Yaktın Beni Konusu

İtfaiye eri olarak çalışan ve hayatına devam eden Selam, ailesini kaybettikten sonra kendi düzenini kurup hayata geri dönmeyi başarmıştır. Bu gencin tek bir olmasını istediği hayali vardır oda sevdiği ipek ile evlenip mutlu olmak. Fakt onu bekleyen sorunlar baş göstermeye başlayacaktır bunların en başında yıllardır görmediği dayısı Macit’in bir anda ortaya çıkması olacaktır.Selam’ın evine yerleşmeye karar veren Macit’in de Leyla’ya aşık olması ise bu karmaşaya tuz biber eker. Can Yücel’in yönetmenliğini yaptığı ve senaryosunu Uğraş Güneş’in üstlendiği bu komedi filmini sinema da izlemek için acele edin.

5 sene önce yazılmıştır.
"Yaktın Beni Film Fragmanı İzle" bu yazı 21 Ekim 2015 tarihinde saat 02:25 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 117 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)