Yabancı Dizi Önerileri

Blogolik Yazar tarafından 21 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Yabancı Dizi Önerileri
Merhaba arkadaşlar türk dizilerinden sıkılanlar için bir kaç güzel önerimiz olacak. Bildiğiniz gibi yabancı diziler tük dizilerine oranla daha iyi hazırlanmakta ve her bölümü ayrı bir heyecan taşımaktadır. İşte sizler için heyecanla izleyeceğiniz 3 farklı film önerisi

1-Vikings

Yapım Yılı : 2013

İmdb :8,6

Bu güzel filmde sizleri tarih ve dram bekliyor. Heyecan dolu ve belgesel tadında bir film izlemek isterseniz kesinlikle öneriyorum. Dizide yaşandığı dönemi canlandıran karakterler ve özel kostümleri ile bize tarihi tekrar yaşatacak.

2-The Following

Yapım Yılı :2013

İmdb : 7,6

Bu filmde ise bir seri katilin neler yapabileceğine tanık olacaksınız. Üstelik seri katillerden oluşan bir ordunun da olması diziyi daha heyecanlı bir hale getiriyor. Dizinin konusuna gelecek olursak Üniversitede profesörlük yapan,karizmatik ve çekici ingiliz aksanıyla dışarıdan bakıldığında oldukça normal görünen ama öldürmeyi adeta sanat haline getirmiş bir adamın bir takipçi ordusu yaratmasından oluşacak.

3-Breaking Bad

Yapım Yılı : 2008

İmdb :9,5

Ve geldik sizler için önerdiğimiz son diziye bu dizide ise bir kimya öğretmeninin kanser olup öleceğini öğrendikten sonra değişen hayatını ve geçim mücadelesini konu alıyor.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Yabancı Dizi Önerileri" bu yazı 21 Ocak 2016 tarihinde saat 22:42 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 148 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)