XPG Spectrix S40G RGB SSD Modeli Artık Satış Aşamasında

Blogolik Yazar tarafından 23 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

SSD aygıtlarına bir yenisi daha eklendi. XPG spectrix S40G çıkışını yaptı.

PECTRIX S40G oyunculara mümkün olan en yüksek veri aktarım hızlarını sunarak, daha kısa yükleme süreleriyle oyun deneyimini geliştirmeyi hedefliyor. NVMe protokolünü destekleyen ürün, PCIe Gen3x4 arabiriminin potansiyelini sonuna kadar kullanarak saniyede 3500MB’a varan okuma hızlarına ulaşabiliyor. S40G’nin yazma hızı ise modelin kapasitesine göre 1200MB/s ila 3000MB/s arasında değişiyor.

Yüksek performansını şık bir tasarım ve RGB aydınlatma ile destekleyen ürün, kullanıcılara hayallerindeki sistemi kurma imkanı veriyor. Kullanıcılar S40G’nin renklerini ve aydınlatma efektlerini XPG RGB kontrol yazılımı veya ASUS, Gigabyte ve MSI marka anakartlar ile birlikte gelen yazılımlar ile arzu ettikleri gibi değiştirebiliyorlar. 3D NAND Flash yongalarla üretilen XPG S40G, 2 milyon saat hatalar arası ortalama süre değerine sahip. Ayrıca ürün sahip olduğu LDPC (Düşük Yoğunluklu Eşlik Kontrolü) hata düzeltme kodu teknolojisi sayesinde geniş bir aralıktaki muhtemel hataları saptayıp düzeltebiliyor. Bu sayede ürün kullanıcılarına hem sorunsuz veri transferi, hem de uzun kullanım ömrü sunuyor.

Bakalım ürün pazarda nasıl bir varlık gösterecek? Bekleyip görelim.

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"XPG Spectrix S40G RGB SSD Modeli Artık Satış Aşamasında" bu yazı 23 Kasım 2019 tarihinde saat 22:41 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 30 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)