Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact Türkiye Satış Fiyatı

denizli tarafından 23 Ekim 2014 tarihinde yazılmıştır.

Sony’nin IFA 2014’te lanse ettiği yeni Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modellerinin Türkiye satış fiyatı belli oldu. Xperia Z3 ve Z3 Compact ülkemizde kaç paraya satılacak?

Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z3’ün Türkiye satış tarihi yaklaşıyor. Kısa bir süre sonra satışa çıkacak olan Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modellerinin fiyatları konusunda ile belirginleşen bazı bilgiler var. Suya ve toza dayanıklı Xperia Z serisi akıllı telefonların en günceli olan Xperia Z3, beraberinde bir modelle daha geliyor. Bu modelin ismi Xperia Z3 Compact. Ancak Compact kelimesi bir yanılgı oluşturmasın çünkü Xperia Z3 Compact, Xperia Z3’ün özelliklerinin kırpılmış halini sunmuyor. Sadece ekran boyutu olarak daha ufak olan Xperia Z3 Compact, Xperia Z3 ile aynı özelliklere sahip.

IFA 2014’te duyurulan Xperia Z3’ün Türkiye için satış fiyatı 2299 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyat ile diğer markaların amiral gemisi modelleri arasında yer alan Xperia Z3, Galaxy Noıte 4 modeli ile birebir aynı fiyatı taşıyor. 5.2″ ekran boyutu ve üst düzey teknik özellikleriyle Xperia Z3 modeli, ülkemiz pazarında bakalım hedeflerine ulaşabilecek mi?

Sony-Xperia-Z3-Compact-Turkiye-Satis-Fiyati

Xperia Z3 Compact modeli ise 4.6″ ekran boyutuna sahip. Tek elle kullanmaya daha yatkın olan Xperia Z3 Compact modeli, Xperia Z3 ile aynı teknik özellikleri paylaşıyor. Fiyat bilgisi olarak ise 2000 TL barajının altında olarak satışa çıkacak. Yaklaşık olarak 1800 TL gibi bir fiyatla satışa çıkacak olan Xperia Z3 Compact, kendi sınıfında adeta rakipsiz diyebiliriz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact Türkiye Satış Fiyatı" bu yazı 23 Ekim 2014 tarihinde saat 21:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 237 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)