Xperia Yazılım Güncellemelerinde Pürüz Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 24 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sony Xperia akıllı telefonları için yayınlanan son güncellemede bir hata olduğuna yönelik iddialar mevcut.

OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan yeni güncelleme XperiaBlog sitesinde yer alan habere göre bazı Xperia XA2, XA2 Ultra ve XA2 Plus telefonları kullanılmaz hale getirdi. Bazı kullanıcıların aktardıklarına göre güncelleme sonrası telefon yeniden başladığında ekranda belirsiz çizgiler ortaya çıktı. Bununla birlikte telefonun ekranı hiçbir şekilde tepki vermiyor ve dolayısıyla ekran kilidi açılmıyor.

Bu şekilde bir sorunla karşılaşan kimi kullanıcılar Xperia Companion uygulaması aracılığıyla telefonu yeniden açmayı başardıklarını belirtiliyor. Sony’nin bu durumu fark edip bazı bölgelerde güncellemeyi durduğu tahmin ediliyor. Sorunun kısa süre içerisinde çözüme kavuşup, sözünü ettiğimiz Xperia telefonlar için güncellemenin yeniden başlaması bekleniyor. Sony şu an konu üzerinde çalışma gerçekleştiriyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xperia Yazılım Güncellemelerinde Pürüz Çıktı" bu yazı 24 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)