Xperia XZ4 Pazarı Sallamaya Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 5 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Xperia XZ4 akıllı telefonunun sahip olduğu özellikler belli oldu. Cihaz güçlü özellikleriyle son derece iddialı.

Teknik özelliklere bakıldığında Sony’nin rakipleriyle yarışacak daha iddialı bir telefon ortaya koyduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Xperia XZ4, 2019’da tanıtılacak birçok amiral gemi telefon gibi 7nm üretim sürecine sahip sekiz çekirdekli Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak.

6GB RAM’e sahip telefonun depolama birimi 64GB ve 256GB şeklinde olacak. Android 9 Pie sürümüyle kutudan çıkacak telefonun içerisinde pil 3.900 mAh büyüklüğünde.

Xperia XZ4’te 6.55 inç büyüklüğünde Quad HD + çözünürlüklü AMOLED ekran kullanılacak. Bu ekran LG tarafından üretilecek ve son dönem 18:9 ekranların aksine 21:9 formatında karşımıza çıkacak. Öndeki süper geniş açılı ve arkadaki üçlü kameranın çözünürlük değerleri ise şu an için bilinmiyor.

Elbette telefonun iddiasını artıracak olan şey fiyatıdır. Sony’nin bu kez gerçekten de rekabetçi olması gerekiyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xperia XZ4 Pazarı Sallamaya Geliyor" bu yazı 5 Aralık 2018 tarihinde saat 15:02 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)