Sony Xperia, XZ2 ve XZ3 İçin Beklenen Güncellemeyi Yayınladı

Blogolik Yazar tarafından 11 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Sony’nin bir süredir Xperia XZ2 ve XZ3 akıllı telefonları için yeni güncellemeyi yayınlaması bekleniyordu ve bu gerçekleşti.

Android 9.0 Pie güncellemesinde biraz geç davranan Japon devi, hatalarından ders almış gibi görünüyor. Android 10 güncellemesi için 2019’un sonunda çalışmalarına başlayan firma, bugün eski modelleri için Android 10 sürümünü yayınladı.

Sony Xperia XZ2 ve XZ3 ailesi için Android 10 güncellemesi çıktı!
Firma bugün OTA üzerinden Sony Xperia XZ3, XZ2, XZ2 Compact ve XZ2 Premium modelleri için Android 10 güncellemesini yayınladı. 52.1.A.0.532 sürüm numarasına sahip güncelleme yaklaşık olarak 730 MB boyutunda. Diğer Android güncellemeleri gibi kademe kademe sunulan bu güncelleme ile sisteme yepyeni özellikler ekleniyor. Aktarılan bilgilere göre; karanlık tema sisteme ekleniyor. Ayrıca kamera uygulamasında küçük çaplı değişiklikler de yapılıyor.

Google’ın düzenli olarak yayınladığı aylık Android güvenlik güncellemesinin son sürümünü de barındıran bu güncellemenin, önümüzdeki haftalarda Türkiye’de de indirime sunulması bekleniyor. Güncelleme geldiğinde yüklemeden önce telefonunuzdaki verileri yedeklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Böylece herhangi bir veri kaybına uğramaz ve mağdur olmazsınız.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Sony Xperia, XZ2 ve XZ3 İçin Beklenen Güncellemeyi Yayınladı" bu yazı 11 Ocak 2020 tarihinde saat 22:20 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)