Xperia 5 Telefonu Alana Konsol Hediyesi!

Blogolik Yazar tarafından 6 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sony önemli bir kampanyayla geliyor. Xperia 5 satın alanlara konsol hediye edecek.

Japon teknoloji devi Sony IFA2019 etkinliği sırasında yeni nesil amiral gemisi Sony Xperia 5 tanıtımını gerçekleştirdi. Telefon tasarımsal anlamda 21:9 gibi saçma bir formatla gelirken tasarımsal anlamda da halen iPhone 11 ve Mate 30 serisi gibi endüstriyel tasarımın dışında kalan bir yapıyla karşımıza çıkıyordu. Telefon satışa sunuldu ama alan kimse çıkmadı. Sony de bu itibarla farklı bir kampanya başlattı. Elinde satan tek ürün olan PlayStation 4 hediyesi ile karşımıza çıkan Japon üretici sadece bununla da değil neredeyse telefonu alanın üzerine şirketi yapmaya niyetlenmiş görünüyor.

Zira Sony PlyaStation VR, PlayStation+ üyeliği, WF-1000XM3 kablosuz kulaklık, PlayStation VR başlangıç paketi gibi elindeki tüm ürünler ve servislerle telefonu satmak istiyor. Sizce bu strateji tutar mı?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xperia 5 Telefonu Alana Konsol Hediyesi!" bu yazı 6 Ekim 2019 tarihinde saat 13:19 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)