Xperia 2’ye Dair Yeni Bir Gelişme Yaşandı

Blogolik Yazar tarafından 1 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sony Xperia akıllı telefon serisi için güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Bu kez Xperia 2 için güncelleme yayınlandı.

Belirli bir cihaz için uygun bir formatta içerik üretmek için içerik sağlayıcıları tarafından kullanılan UAProf veritanında iki yeni Sony Xperia telefonun hazırlandığı tespit edildi. J8210 ve J8010 model numaralı telefonlar Xperia 1’in (J8110) devam modelleri olacağı kesin.

UAProf verilerine göre telefonlardan birinde 1920 × 1080 piksel ve 16: 9 ekran kullanılıyor. Ancak Uaprof’taki çözünürlük değerleri genellikle “geçici” bir durum ve daha sonra sıklıkla değiştirilmekte.Diğer telefona baktığımızda 3840 x 1644 piksel yani Xperia 1 ile aynı 4K çözünürlüklü bir panelin kullanılacağı görülüyor.

Her iki telefon için aktarılan bilgiler şu an için sınırlı ve henüz kesin doğru şeklinde değerlendirilemiyor. Kesin olan bir detay var ki, Sony akıllı telefon dünyasında varlık gösterememesine rağmen yeni telefon duyurularına devam edecek olması. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xperia 2’ye Dair Yeni Bir Gelişme Yaşandı" bu yazı 1 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:49 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)