Xiaomi’nin İki Önemli Telefonuna Güncelleme Geldi

Blogolik Yazar tarafından 10 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi cephesinde heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Redmi serisinden iki modele yönelik yeni bir güncelleme yayınlandı.

Her iki model de MIUI V11.0.1 sabit ROM’u aldı, ancak hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm, iki model Android 9’u sallamaya devam edecek. Redmi Note 5 güncellemesinin paket boyutu Redmi 5’inki 591MB iken 677MB.

Güncelleme her iki modeli de Android 10 uygulamamasına rağmen, MIUI 11, Dark Mode dahil olmak üzere masaya birçok şaşırtıcı özellik getiriyor. Yeni özellikler, arka arkaya MIUI sürümlerinin geleneksel bir özelliği olan UI için yeni simgeler içerir. Güncelleme aynı zamanda daha yumuşak animasyonlar, Ultra Güç Tasarrufu Modunun yanı sıra, yalnızca ebeveynleri veya vasileri tarafından beyaz listeye alınan uygulamaları çalıştırarak çocuklar için güvenli bir dijital ortam sağlayan Çocuk Modu’nu da getiriyor. MIUI 11, çok fazla zaman harcamaktan kaçınmak için sahibinin akıllı telefon kullanım süresini eşit olarak izler. Diğer özellikler arasında, deprem uyarıları, pil tasarrufu yapmak için ekran kapalıyken bile sürekli döküm ek özelliği ile harici bir ekrana aktarma yeteneği sayılabilir.

Daha iyi bir kullanım açısından yayınlanan bu güncellemelerden yararlanmanızı öneririz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi’nin İki Önemli Telefonuna Güncelleme Geldi" bu yazı 10 Kasım 2019 tarihinde saat 22:33 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)