Xiaomi’den Yeni Bir Telefon Hamlesi Daha

Blogolik Yazar tarafından 2 Haziran 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi yakında bir akıllı telefon daha satacak. Söz konusu telefon Mi 9T.

Xiaomi Mi 9T ismiyle satışa sunulacak. Xiaomi’nin alt markaya ait bir telefonu neden Xiaomi Mi 9 serisine dahil etti tam emin değiliz, ancak Mi 9 serisinin popülerliğinden yararlanmak istiyor olabilir.

Peki uygun fiyatlı amiral gemi telefon Avrupa’ya ne zaman ayak basacak. Winfuture.de sitesinden Roland Quandt, Mi 9T’nin 10 Haziran tarihi itibariyle Avrupa’da raflarda olacağının bilgini verdi. Kaynak aynı zamanda telefonun bazı görüntülerini paylaştı ve arkada tarafta Redmi yerine Mi logosunu görüyoruz.

Fiyat hakkında henüz bir bilgi verilmese de, Mi 9T’nin standart yani 6GB RAM + 64GB’lık versiyonunun Mi 9’dan ucuz olacağını düşünüyoruz. Aynı belleğe sahip Mi 9 eski kıtaya 449 €’dan ayak bastı. Mi 9T’nin ise 400 €’dan satışa sunulacağını tahmin ediyoruz. Artık gözler yapılacak olan resmi açıklamaya çevrildi.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi’den Yeni Bir Telefon Hamlesi Daha" bu yazı 2 Haziran 2019 tarihinde saat 20:17 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)