Xiaomi Yeni Ucuz Bir Üst Segment Telefonla Nabız Yoklayacak

Blogolik Yazar tarafından 4 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Teknoloji dünyasının sevilen markalarından Xiaomi, uygun fiyatlı amiral gemisi modeliyle nabız yoklayacak.

Şirket bugüne kadar 1999 Yuan yani ortalama 290 dolar seviyelerinde amiral gemisi modeller hazırlayan ve bunları da pazara sunan bir üreticiydi ama Mi 8 serisi ile bu da değişti. Zira Mi 8 pazara 2699 yuan 395 $ fiyatlandırma ile giriş yaptı. Şirket CEO’su June Lee’nin kişisel Weibo hesabından yaptığı bir paylaşım sonrasında Çinli üreticinin Mi 8’den daha ucuz bir Mi amiral gemisi ortaya koyacağı ortaya çıktı.

Eski görsellerden bir fotoğraf paylaşan Lee’nin bu paylaşımı ile birlikte şirketin Mi 8 ile Mi 8 SE arasında bir telefonu kullanıcılara sunacağı yorumları yapılmaya başlandı. Bildiğiniz üzere Xiaomi Pocophone gibi bir ürün pazara sundu ama bu ürünün Honor markası gibi bir sınıflandırma ile karşımıza çıkacağını ve Xiaomi’nin Mi ailesine de uygun fiyatlı bir amiral gemisi sunmak istediğini de biliyoruz. Bakalım Xiaomi önümüzdeki süreçte yeni projeleriyle başarı sağlayabilecek mi? Gelişmelerin takipçisi olacağız.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Yeni Ucuz Bir Üst Segment Telefonla Nabız Yoklayacak" bu yazı 4 Eylül 2018 tarihinde saat 07:20 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)