Xiaomi Yeni Mağazasıyla Avrupa’nın Diline Düştü

Blogolik Yazar tarafından 19 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi tarafından Avrupa’da çok büyük bir Mi Store açıldı. Bunda elbette Avrupalıların Xiaomi telefonlara olan ilgisinin de payı büyük.

Avrupa’nın en büyük Mi mağazası öğlen saat 1’de açılacak olmasına karşın birçok Xiaomi hayranı sabahın erken saatlerinde sıfır santigrat derece sıcaklıkta mağaza önünde kuyruk oluşturmaya başladı.

Paris’te açılan ikini Mi Store, akıllı telefonlar ve aynı zamanda şirketin yeni nesil teknolojik ürünlerini satacak. Bunlar arasında kulaklıklar, Yi kameralar ve akıllı ev ürünleri de olacak. Xiaomi, bu dönemde Paris’te olamayanlar için de çevrimiçi mağazasında bazı promosyonlar başlattı.

Bununla birlikte Mi Max 3 50€ indirimle 220€’ya, Pocophone F1 40€ indirimle 320€’ya, Mi 8 ise 50€ Mi kupon ile birlikte 380€’dan satışa sunuluyor. Xiaomi’nin Avrupa’da geleceği epey parlak gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Yeni Mağazasıyla Avrupa’nın Diline Düştü" bu yazı 19 Ocak 2019 tarihinde saat 17:33 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)