Xiaomi Watch Hakkında Beklenen Tanıtım Yapıldı

Blogolik Yazar tarafından 5 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliğine dair önemli gelişmeler var.

Bir süredir bilgilerini ve sızıntılarını paylaştığımız Xiaomi Watch tanıtıldı. Xiaomi’nin Amazfit serisi ile yola devam ettiği bu seri artık kendi adıyla ve Watch ismi ile anılacak. En merak edilen şeylerden birisi de Xiaomi’nin hangi işlemciyi kullanacağıydı ve Xiaomi Sanpdragon 3100 serisi yonga setini yenin nesil akıllı saatinde kullandı.

Bu yonga setinin 4G ağlarına destek verdiğini biliyoruz ve bu sebeple Xiaomi eSIM adı verilen dijital SIM Kart uygulamasını da akıllı saatine ekliyor. Bu arada şunu belirtelim. Ülkemizde eSIM yasal olarak yasak ve bunun ülkemizde kullanılması yasal değişiklik olmadığı sürece imkansız. Bir hattı aynı anda iki farklı IMEI numarası kullanamaz. Yani bu saat ülkemize gelse bile bu özelliğini kullanamayacağız. Bu da önemli bir eksiklik anlamına gelmekte.


1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Watch Hakkında Beklenen Tanıtım Yapıldı" bu yazı 5 Kasım 2019 tarihinde saat 22:45 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)