Xiaomi Telefon Satışlarına Dair Açıklama Geldi

Blogolik Yazar tarafından 5 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi cephesinden son günlerde ortaya atılan iddialarla ilgili olarak bir açıklama yapıldı.

Xiaomi bir açıklama yapmadan önce bazı araştırma şirketleri, şirket hakkında satış tahminlerinde bulunmuştu. Counterpoint Research yaptığı araştırmada, şirketin 27,8 milyon akıllı telefon satışı yaptığını tahmin etmişti. Bununla birlikte şirket yaptığı açıklama ile birlikte gerçek sonuçları da paylaşmış oldu.

Xiaomi Mi 6 Android Pie Beta yayınlandı! / Xiaomi akıllı telefon
Xiaomi tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, ilk çeyreği 27,5 milyon birim akıllı telefon satışı ile geçirdi. Geçtiğimiz sene aynı dönemde 28 milyon birim akıllı telefon satışı yapan Xiaomi, satışlarında yüzde 2 civarında bir gerileme yaşamış oldu. Tüm bu olumsuzluklara rağmen, pek çok markanın daha büyük oranlarda düşüş yaşadığını söylememiz mümkün. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Telefon Satışlarına Dair Açıklama Geldi" bu yazı 5 Mayıs 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)