Xiaomi MIUI10 Arayüzü İle İlgili Önemli Bilgiler Var

Blogolik Yazar tarafından 23 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI10’un ne zaman sunulacağı belli oldu. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Xiaomi MIUI 10 için tarih verdi. Önümüzdeki hafta şirket adına oldukça hareketli olacak. Xiaomi Mi 8’in tanıtım tarihi için 31 Mayıs’ı işaret eden Xiaomi aynı gün MIUI 10’un da duyurusunu gerçekleştirecek. Tanıtıma ilişkin görsel Xiaomi’nin resmi Weibo hesabı aracılığıyla paylaşıldı.

Xiaomi MIUI 10 için geri sayım başladı !

Geçen yıl tanıtılan MIUI 9’da “Yıldırım kadar hızlı” sloganını kullanan Xiaomi, MIUI 10 içinse “Yıldırımdan daha hızlı” benzetmesini kullanıyor. Slogan değişikliği MIUI 10’un performans açısından selefinden daha hızlı olacağını gösteriyor.

MIUI 9 arayüz noktasında birçok iyileştirme, geliştirme ve yeniliği beraberinde getirdi. MIUI 10 sürümünde ise gelişim daha çok makine öğrenimi ve yapay zeka üzerinde olacak. Yine arayüz noktasında da önemli yenilikler bekliyoruz.

Bakalım yeni Xiaomi arayüzü kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanacak mı?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi MIUI10 Arayüzü İle İlgili Önemli Bilgiler Var" bu yazı 23 Mayıs 2018 tarihinde saat 23:09 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 62 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)