Xiaomi, MIUI 13 Çalışmalarına Şimdiden Başlıyor

Blogolik Yazar tarafından 28 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi şirketi MIUI 12’ye daha yeni tanıttı ancak görünen o ki MIUI 13 çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başlıyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, son yıllarda güncelleme ve ürün konusunda oldukça iyi işler başarıyor. Bildiğiniz üzere bugün MIUI 12 arayüzünü sunan şirket, adeta cihazlarına çağ atlatacak özellikler getirdi. Örneğin; yeni animasyonlar, süper duvar kağıtları, gizlilik koruması, çoklu görev, spor sağlığı vb. gibi bir sürü yenilikler geldi. Buna ek olarak, kapalı beta güncellemelerini de bugün yayınlayan Xiaomi, Mi Communutiy formunda yeni bir anket başlattı. İnanmayacaksınız ama Xiaomi bu sefer kendini gerçekten aştı. Çünkü başlatılan bu anket MIUI 13‘ün tasarımı ile ilgili. Bildiğiniz üzere bugün MIU 12 piyasaya sürüldü ve doğal olarak da şirketin MIUI 13 çalışmalarına başlaması çok normal. Hatta hatırlayacaksınız, geçtiğimiz yıl MIUI 11‘in tanıtımının hemen ardından da MIUI 12 çalışmalarına başlanmıştı.

Xiaomi, bugün MIUI 12 güncellemelerini yayınladıktan hemen sonra, kullanıcılarının hem bu arayüzü değerlendirmelerini hem de MIUI 13′ün tasarımının nasıl olması gerektiği hakkında yeni bir anket başlattı. Aslına bakarsanız, bu davet biraz erken gibi. Çünkü MIUI 12 henüz tamamen dağıtılmadı ve deneyimlenmedi. Buna rağmen Xiaomi aceleci davranmakta kararlı gözüküyor.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi, MIUI 13 Çalışmalarına Şimdiden Başlıyor" bu yazı 28 Nisan 2020 tarihinde saat 22:12 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)