Xiaomi Mi Watch Modeli Ertelendi

Blogolik Yazar tarafından 30 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi, Mi Watch akıllı saatiyle ilgili olarak yeni bir açıklama yaptı. Açıklama pek çok kullanıcıyı memnun etmeyecek.

Aralık ayını sonuna gelmişken, hala satışa sunulmayan Mi Watch hakkında Weibo’da bir açıklama yapan Xiaomi;

Sevgili Mi hayranları,

Xiaomi Watch Premium Edition ürününe gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Burada size en içten özürlerimizi sunmak istiyoruz. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve daha yeterli stoklama sağlamak için, başlangıçta Aralık sonunda piyasaya sürülmesi planlanan Xiaomi Watch Premium Edition, Şubat 2020’ye kadar ertelenecek. Herkesin beklentilerini karşılamayı ve daha iyi bir deneyim ile tüm hayranlara geri dönmeyi umuyoruz. Bu satışın ertelenmesi için tekrar özür dileriz. Xiaomi olarak Mi Watch’un geniş bir stokuna sahip olmak için daha fazla zaman harcamayı tercih ediyor ve müşterileri için kalite kontrolünü kontrol altında tutmak istiyoruz.

Diyerek Mi Watch’un Şubat 2020’ye ertelendiğini resmen duyurmuş oldu. Son olarak Mi Watch’un fiyat kısmına bakacak olursak; Standart Sürümünün 186 $, Premium Edition’ın ise 286 $‘dan satılması öngörülüyor. Cihazlar büyük olasılıkla ülkemizde de satışa çıkarılacak.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Watch Modeli Ertelendi" bu yazı 30 Aralık 2019 tarihinde saat 18:11 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)