Xiaomi Mi Watch Global Sürümü Epey Gecikecek

Blogolik Yazar tarafından 26 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin yeni akıllı saati Mi Watch ile alakalı kullanıcıları üzecek bir gelişme var.

Çinli teknoloji devi geçtiğimiz iki ay önce Apple’ın Apple Watch modeline rakip olabilmek adına Mi Watch modelini tanıtmıştı. İlk olarak Çin’de satışa sunulan ve 185 dolar değerindeki bu akıllı saatin ilerleyen aylarda Global pazarda da satışa sunulması bekleniyordu. Xiaomi Global Kıdemli Ürün Pazarlama Müdürü Abi Go bu konuyla ilgili açıklama yapmış ve bu beklentilerin çok yakında gerçekleşeceğini müjdelemişti.

Ancak aradan iki ay geçmesine rağmen bırakın Türkiye‘yi diğer Avrupa ülkelerinde bile bu akıllı saat satışa sunulmamıştı. Xiaomi‘nin akıllı saati hakkında bugün gelen iddialar ise Android tutkunlarını üzecek cinsten. Söylentilere göre; Mi Watch’un global satışı için hala bir çalışma yapılmamış. Bu çalışmaların sözde 2 ay öncesinde başlaması gerekiyordu.

Tahminlere göre; Xiaomi’nin akıllı saati 2020’nin ilk çeyreği içerisinde diğer ülkelerde de satışa sunulacak. Türkiye’ye de bu akıllı saatin geleceğini ve 700 TL bandında fiyat etiketine sahip olacağını düşünüyoruz. Neler olacağını bekleyip görelim.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Watch Global Sürümü Epey Gecikecek" bu yazı 26 Aralık 2019 tarihinde saat 21:01 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)