Xiaomi Mi Pad 4 Modeli Bir Kez Daha Gün Yüzüne Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 11 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanların kuşkusuz en önemli teknoloji markalarından biri olan Xiaomi, Mi Pad 4 ürününü bir kez daha görücüye çıkarıyor.

Xiaomi’nin 25 Haziran duyurduğu yeni tableti Mi Pad 4 sadece 4 gün sonra satışa sunulmuş ve dakikalar içerisinde tükenmişti. Şirket 10 Temmuz tarihi itibariyle Xiaomi Mi Pad 4 için satışların tekrar başlayacağını bildirdi.

Tabletin fiyatı ve teknik özellikleri göz önüne alındığında ikinci satış sürecinin de dakikalar süreceğini söyleyebiliriz. Altın ve siyah renkte satışa sunulacak tabletin fiyatı şu şekilde:

3GB RAM / 32GB depolama 166$
4GB RAM / 64GB depolama 211$
4GB RAM / 64GB depolama 226$ (LTE versiyonu)

Selefi ile kıyaslandığında daha ince ekran çerçeveleri sunan tablete sekiz çekirdekli Snapdragon 660 işlemcisi güç veriyor. Bugüne kadarki en iddia Mi Pad serisi tablet olan Mi Pad 4’ün arkasında 13 megapiksellik bir kamera bulunuyor. Tabletin ön kamerası ise 5 megapiksel çözünürlüğünde ve yüz tanıma desteği içeriyor. Cihazın satışı ülkemizde henüz yapılmıyor ancak bu konuda yakın zamanda bir sürpriz yaşanabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Pad 4 Modeli Bir Kez Daha Gün Yüzüne Çıktı" bu yazı 11 Temmuz 2018 tarihinde saat 16:04 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)