Xiaomi Mi Note 10 İçin Yeni Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 13 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markası bu kez Mi Note 10 telefonu için yayınladığı güncellemeyle kendisini gösteriyor.

Xiaomi’nin bu yıl tanıttığı Mi Note 10 kamera konusunda oldukça iyi bir cihaz. Diğer ismi Mi CC9 Pro olarak bilinen bu telefon geçtiğimiz yılın Kasım ayında pazara sunuldu. Bu cihazı diğerlerinden ayıran tek özellik 108 megapiksellik ana kameraya sahip olması. Telefon en son Android 9.0 Pie güncellemesine sahip. Ancak şirket şuanda Note 10 serisine el attı ve ilk Android 10 beta güncellemesini yayınladı.

Forumlarda gezen son haberlere göre, Mi Note 10 beta da olsa Android 10 güncellemesine sahip oluyor. Bilindiği üzere bu güncelleme şuan beta aşamasında ve yaklaşık bir ay sonra kararlı sürüm olarak çıkması bekleniyor. Yayınlanan ilk beta güncellemesini çok fazla hata barındırdığı için yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. İkinci ya da üçüncü beta da daha az hata ile çıkacak olan güncellemeyi kurmanız daha sağlıklı olacaktır.

Güncellemenin içeriğine bakacak olursanız bildiğiniz gibi Xiaomi cihazlarında mevcut olan MIUI 11 arayüzü ve Ocak güvenlik yaması ile geliyor. Ancak güncelleme şuan sadece Çin’de kullanılabilir durumda. Yakın zamanda diğer pazarlarda da aktif hale gelmesi beklenmekte.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Note 10 İçin Yeni Güncelleme Çıktı" bu yazı 13 Şubat 2020 tarihinde saat 10:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)