Xiaomi Mi Mix 2S İçin Android 10 Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 17 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markası Mi Mix 2S akıllı telefonuna yönelik olarak yeni bir Android güncellemesine yer verdi. İşte ayrıntılar…

Xiaomi güncelleme tarafında en hızlı ve en agresif üretici konumuna geldi. Bunu yaratan kişi ise Hugo BARRA oldu. Google’da Android’den sorumlu başkan yardımcısıyken Xiaomi’ye geçiş yapa ve oldukça önemli çalışmalara imza atan Barra‘nın tanıttığı telefonlardan birisi olan ve 2018 yılı Mart ayında satışa sunulan Xiaomi Mi MIX 2S Android 10 güncellemesine resmen kavuştu.

Google bile güncelleme vermekte zorlanırken Xiaomi, MIUI 11 güncellemesi ile birlikte Android 10 güncellemesini Xiaomi Mi MIX 2S sahiplerine sundu. Güncelleme bugün Çin’de başladı ve kısa süre içinde global pazarda da kullanıcılara sunulacak. Ülkemize gelmesinin ise Ocak ayının sonunu bulacağı da Çinli kaynaklar tarafından dile getiriliyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Mix 2S İçin Android 10 Güncellemesi Çıktı" bu yazı 17 Ocak 2020 tarihinde saat 17:51 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)