Xiaomi Mi Flex İddialı Bir Fiyattan Gelebilir

Blogolik Yazar tarafından 16 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Katlanabilir Xiaomi akıllı telefonu Mi Flex’e dair yeni bilgilere ulaşıldı.

Şubat ayı içerisinde Samsung ve Huawei iki önemli katlanabilir telefonun duyurusunu gerçekleştirdi. Yaz aylarında son kullanıcıyla buluşacak telefonların fiyatı ne yazık ki ucuz olmayacak. Fakat katlanabilir bir telefon kullanma hayaliniz varsa bunu yıl sonunda gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Zira Çin’den gelen bilgilere göre Mi Flex rakiplerinin yarı fiyatına satılacak.

Mi Flex için iddia edilen 999 $ fiyat bir Xiaomi telefon için pahalı olabilir, fakat karşınızda çift yönlü katlanabilen ve bilim kurgu filmlerinde görebileceğiniz bir telefon duruyor. Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alacak cihazda MIUI arayüzünün katlanabilir ekran için özelleştirilmiş bir versiyonunu göreceğiz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Flex İddialı Bir Fiyattan Gelebilir" bu yazı 16 Mart 2019 tarihinde saat 22:38 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)