Xiaomi Mi Band 5’in Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 3 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 ile geliyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Çinli teknoloji Xiaomi, akıllı bileklik konusunda yeni bir furyayı başlatmıştı. Uygun fiyatlı akıllı bileklikler ile piyasayı sallayan Xiaomi, şimdi yeni modeli ile karşımıza çıkacak. Xiaomi tarafından yapılan açıklamaya göre; Xiaomi Mi Band 5, 3 Nisan 2020 tarihinde yani yarın tanıtılacak.

Bu zamana kadar bilgilere göre yeni akıllı bileklik; 0.95 inç yerine 1.2 inç büyüklüğünde OLED ekran ile gelecek. NFC desteği sayesinde Google Pay ve Ali Pay desteğine sahip olacak olan bu yeni model Bluetooth 5.0 teknolojisi ile iOS ve Android cihazlara bağlanabilecek. 25 dolar fiyat etiketine sahip olması beklenen yeni modelin Nisan ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Android’de oldukça stabil ve daha fazla özellikler ile çalışan Mi Band serisi, Xiaomi telefonlarında ekran kilidi açmak için de kullanılabiliyor. Eğer bileklik kolunuzdaysa ve Bluetooth ile telefona bağlıysa direkt olarak tuş kilidini açabiliyor. Mi Band 5 akıllı bilekilği ülkemizde de piyasaya sürülecek olup 200 TL civarında bir fiyatlandırmayla satışa sunulmasını bekliyoruz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Band 5’in Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu" bu yazı 3 Nisan 2020 tarihinde saat 13:14 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)