Xiaomi Mi Band 5 Hakkında Yeni Sızıntılar Var

Blogolik Yazar tarafından 25 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 5 ile ilgili olarak bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte son gelişmeler…

Xiaomi, kadınların Mi Band 5‘e yakından bakması gerektiğini düşünüyor. Çünkü Çinli şirket, bu bilekliğe eklediği menstrüel döngü ve yumurtlama kontrolü gibi özellikler ile onları ne kadar yakından düşündüğünü belirtiyor. Bu özellikler zaten bazı akıllı telefonlarda bulunuyor, ancak Xiaomi daha fazlasını yeni akıllı bilekliğine getirmeyi hedefliyor.

Uzun zamandır merakla beklenen Alexa özelliğini de yakında Band 5 ile kavuşacağız. Yani, evinizde akıllı Alexa var ise, örneğin dışarı çıktığınızda Mi Band 5‘den komutlar vererek kapıyı kapattırabilir veya çok daha fazlasını yaptırabilirsiniz.

Bir diğer özellikten bahsedecek olursak, Mi Band 5 meteoroloji kullanarak sizlere spor önerilerinde bulunacak. Yani, yağmur yağıyorsa koşuya gitmek yerine size yoga yapmanız gibi bazı tavsiyeler sunacak.

Mi Band 5‘in fiyatının Band 4‘den biraz yüksek olmasını bekliyoruz. Bunun sebebi ise şirketin bir önceki bilekliklerine kıyasla Band 5’de daha fazla özelliğe yer verecek olmasından kaynaklanıyor.

Bildiğiniz üzere, Mi Band 5, “Kong Ming” kod adıyla karşımıza çıktı. Buna ek olarak cihazın hem NFC‘li hem de düz versiyonu Amazon’un sanal asistanını destekleyebilecek. Ayrıca bu bileklik en çok kadınların işine yarayacak. Çünkü kadınlar, Mi Band 5 sayesinde adet döngüsünü kontrol edebilecek ve bununla birlikte doğum sürecini de en iyi şekilde değerlendirmiş olacak.

Akıllı bileklikler önümüzdeki süreçte de pek çok önemli gelişme kaydedecek gibi gözüküyor. İlk piyasaya sürülen akıllı bileklikler ile şu an hazırlanan yeni bileklikler arasında ciddi farklar bulunuyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Mi Band 5 Hakkında Yeni Sızıntılar Var" bu yazı 25 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:51 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 0 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)